Blog

Büro Sandalyesi Tavsiye

Modern çalışma masaları

Büro Sandalyesi Tavsiye konusunda Ofistim sizlere profesyonel destek vermektedir. Masa başında geçirilen uzun çalışma saatlerine konforlu bir şekilde uyum sağlamamızın en büyük araçlarından biri olarak büro sandalyeleri de sayılabilir. Özellikle masa başı çalışmalarında uzun saatler geçiren bireyler için konforun ve hayat kalitesinin hassasiyetle korunuyor olması gerekmektedir. Büro sandalyelerinin bizlere sağlamış olduğu konfor, hayat kalitemizi artırdığı gibi, çalışma şartlarımıza da etkisi oldukça büyüktür. Hayat kalitesini etkileyen bir diğer unsur ise gün içerisinde farkında olmadan yaşadığımız duruş bozukluklarıdır. Bu duruş bozukluklarını giderebilmek veya en aza indirebilmek için, sırt destekli büro koltukları ve ergonomik büro koltukları; büro sandalyeleri için aranması gereken özelliklerden olmalıdır. İyi bir çalışma masası ile birleşen büro sandalyesi, ister ofisinizde ister evinizde, aradığınız konfor alanına kavuşmanızı sağlar. Ofistim olarak, geniş ve aranan tüm ihtiyaçlara yönelik, üretimini gerçekleştirdiğimiz ürün seçeneklerimiz ile her anınızda yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

Büro sandalyeleri gün içinde çalışanların en yakın arkadaşlarıdır denebilir. Bu nedenle büro sandalyeleri özenle seçilmelidir. Doğru büro sandalyesi seçimi oldukça önemlidir. Uzmanlara göre yanlış sandalye seçimi boyun, omuz, sırt ve bel ağrısına neden olmaktadır. Büro sandalyesi gün içinde saatlerce kullanıldığı için yanlış sandalye seçiminin ciddi ortopedik sonuçları olabilir. Bu nedenle konforlu, ayarlanabilir ve ortopedik sandalye seçimi yapmaya özen gösterilmelidir. Sandalye seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken 5 unsur vardır. Bu unsurlar şunlardır:

Sandalye yüksekliği
Sandalye oturma derinliği
Sandalye arkalığı ve sırt desteği
Sandalye kol destekleri
Sandalye ayakları

 

büro sandalyesi

Büro Sandalyesi Tavsiye

Büro sandalyelerinin önemi ve yapısının bizlere uygunluğu gün geçtikçe değeri artan hususlardan biridir. Değişen ve gelişen dünyada çalışma ihtiyacımızın artış gösterdiği bu günlerde, çalışma saatlerimizi kaliteli geçirmek bir ihtiyaç halini almaya başlamıştır. Bu ihtiyaçlar sadece yetişkinlere özel olmayıp, çocuklarımız içinde belli bir yaş aralığından başlamalıdır. İş yaşantımızın evlerimize taşınmaya başladığı, ofis mobilyalarımızı ve büro sandalyelerimizi kendi bütçe ve ihtiyaçlarımıza göre seçebileceğimiz bugünlerde, uzun süreli çalışmalara uygun geliştirdiğimiz sırt destekli büro sandalyeleri, sessiz ortamınıza uyum sağlar tekerlekli çalışma koltukları, sağlığınıza ve aynı zamanda estetik zevklerinizi destekler, renkli ve ergonomik büro sandalyeleri modellerimize kategori sayfamızdan göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ofistim firması olarak çalışma sandalyeleri, kapınıza teslim, özel hazırlanmış kutular içinde gönderilmektedir. Ürün kutuları içinde kurulum için gerekli bütün malzemeler ve montaj şeması bulunmaktadır. Kolay ve hatasız kurulum için montaj klavuzunu takip ederek kolayca kurulum yapabilirsiniz. Modellerimiz üretim ve işçilik hatalarına karşı ürün gruplarına göre garantilidir. Ürünlerimizi, peşin fiyatına taksit imkanı ile online alışveriş yoluyla, web sitemiz üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz. Sizlere Ofistim Mobilya kalitesini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ürünlerimiz ev veya ofis ortamında, en fazla 120 kg ağırlığa kadar olan kullanıcı tarafından ve günlük 3 saate kadar sürekli kullanıma dayanıklı şekilde üretilmiştir. Ürün üzerinde yapılan ergonomi ve dayanıklılık testleri sonucu ürün ilgili kategoride listelenmiş ve buna en uygun şekilde fiyatlandırılmıştır. Bu nedenle dayanıklılık testi üst sınırları üzerindeki şartlara kolayca maruz kalabileceği kurumsal ve ticari alanlarda özellikle çoklu (bir kişiden fazla, genel kullanıma açık) ve günde 3 saatten fazla süreli kullanıma maruz kalması durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır. Bu gibi durumlarda garanti şartlarında belirtilen ücretsiz değişim ve tamir ve parça değişimi söz konusu olamayacağı gibi ancak ücret karşılığı satış sonrası hizmeti verilebilecektir.

– Arkaya doğru belli bir dereceye kadar öne veya hem öne hem arkaya doğru eğilme esnekliğine sahip büro sandalyesi modelleri sırtınızı farklı şekillerde eğimlerde kullanabilmenizi sağlar ve eksra konfor sunar.

– Şef sandalyesi ya da müdür sandalyesi olarak büro sandalyesi modellerine göz atarken kimisinin arka kısmının tamamen sırı ve hatta kimi zaman başı da destekleyecek kadar yükseklikte olduğu görülür. Kimi sandalyelerin arkaları daha kısadır ve boyun ile baş kısmını desteklemez. Beden ihtiyacınıza ve sandalyede geçirdiğiniz vakitlerin uzunluğuna, yoğunluğuna göre seçim yapabilirsiniz.

– Büro sandalyelerinin ikiye ayrıldığı bir diğer konu da kollu ve kolsuz oluşlarıdır. Kolçaklı çalışma koltukları kolları yanlarda destekler ve sağlıklıdır. Ancak ihtiyacınıza göre kolçaksız çalışma sandalyesi modellerinden de tercih edebilirsiniz.

– Büro sandalyesi tavsiye konusunda modeller materyalleri açısından da ayrışırlar. Sırtı nefes alabilen file tasarımlar esneklik ve hafiflik hissi verir. Ancak kimi zaman da daha yoğun ve kucaklayıcı bir his veren deri minderli çalışma sandalyeleri de ilginizi çekebilir.

Ofistim Hakkında

Ofistim Mobilya devlet kurumları da dahil olmak üzere, geniş kitlelere hitap etmektedir. Çalışmalarımız arasında; dekorasyon, otel mobilyaları, ofis mobilyaları, hastane mobilyaları ve okul mobilyaları gibi geniş tasarımlarımız yer almaktadır. Çalışma dolapları, toplantı masaları, dolaplar, balkonlar, paneller, otel grupları, sehpalar, yataklar, VIP makam koltukları, kanepeler, bilgisayar masaları, eğitim ürünleri, metal ürünleri, kompakt arşiv sistemleri üreten Ofistim Mobilya, yurt dışı ve Türkiye sektöründe çok sayıda kaliteli ve estetik ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Her bir ürün için garanti sertifikası bulundurmakla birlikte kaliteden asla taviz vermemektedir. Kalite sertifikası bulunan ürünlerimizi en üst seviyeye taşımak adına AR-GE merkezimiz ile dünya standartlarında testlerden geçirmekteyiz.

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi, sunuş biçimimizi kurumsal değerlerimiz yönlendirir. Operasyonlarımızın temelini oluşturan bu değerler, başarımızın ana faktörleridir ve tüm organizasyon ve üretim aşamalarında korunur. Yaptığımız her işte OFİSTİM çalışanının uymakla yükümlü olduğu değerlerimiz, global şartlara uygun olarak belirli aralıklarla yenilenmektedir. Hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda paylaştığımız, ödün vermediğimiz ve OFİSTİM’in özünü oluşturan değerlerimizi şöyle sıralıyoruz;

Dürüstlük
Saygı
Sürekli Gelişim
Değişim Yöntemi
Kalite
Çalışanlarımız
Ekip Çalışması
Sosyal Sorumluluk
Müşteri Memnuniyeti
Mükemmeliyet
Verimlilik

Ürün tasarımı yaparken estetiğe önem veren firmamız, kaliteden taviz vermeden hızlı ve seri olarak müşteri taleplerini karşılamaktadır. Kaliteden taviz vermeyen Ofistim, üretimden pazarlamaya kadar her aşamada hep en iyisi olmayı hedeflemektedir. Gücünü müşterisinden alan Ofistim, pazarlama sürecinde her zevke hitap edecek geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu güç ve inançla her geçen gün Türkiye ve dünya sektöründe dev adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Ofistim Mobilya, alışılmışın dışında modern çizgiler ile benzersiz tasarım ve hizmet kalitesi sunmaktadır. Bu hizmetlerini ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri talepleri doğrultusunda karşılamaktadır. Modern çizgilerin klasik dokunuşlarla dansını ortaya koyan Ofistim Mobilya, zarafetin öncüsü olarak ilk tercih edilen marka olmayı hak etmektedir. En büyük referansı, daha önce imzasını attığı projeler olan firmamız ile hayalini kurduğunuz her tasarıma ulaşmanız Ofistim ile mümkün.

OFİSTİM’in hedefi ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi standardının gereklerini yerine getiren, diğer yönetim fonksiyonları ile birlikte planlanarak geliştirilen, müşteri ihtiyaçlarına cevap veren, etkili ve yeterli bir kalite sistemini kurmak, sürdürmek ve sürekli geliştirmektir. Proseslerimizin her evresinde ölçülebilir geliştirmeler sağlamak, yenilikçi ve rekabetçi bir çizgide olmak, sistemleri sürekli iyileştirmek, ürünlerimizde ve insan kaynaklarımızda gelişimin sürekliliğini sağlamak, sürekli iyileştirmeyi bir yaşam biçimi olarak benimsemek, ilerleyen teknolojiyle hareket etmektir.

Büro sandalyesi tavsiye konusunda bu ürün de tıpkı diğer ofis mobilyaları gibi Ofistim’den alınır. Her türlü ofis malzemesi, ofis sandalyesi ve koltuklarını Ofistim’in ofis sandalyeleri ve koltukları kategorisinde bulabilirsiniz. Bel destekli sandalyelerden deri koltuklara, ayarlanabilir kolçaklı sandalyelerden fileli koltuklara kadar bütün sandalye ve koltuk çeşitleri firmamız kataloglarında yer almaktadır.