Blog

Vip Makam Odası Takımları

Makam Takımları 

Vip Makam Odası Takımları konusunda firmamız oldukça kaliteli ürün kataloguna sahiptir. Vip Makam Odası Takımları mekanlarınıza modern dokunuşlar ile farklı bir hava katmak için alanında uzman iç mimarlarımız tarafından özel olarak tasarlanır. Birbirinden şık Vip Makam Odası modelleri ile karşınızdayız. Ofis mobilyası denince akla ilk gelen marka olan Ofistim ayrıcalığı ile; sizler de çalışma ortamlarınızı nefes aldığınız gün boyu severek zaman geçirdiğiniz mekanlara dönüştürebilirsiniz. Bir ortamın prestijleri arasında ilk olarak görünümü göze çarpar. Bunun bilincinde olarak yepyeni tasarımlarımız ile hem konforunuzu hem de şıklığınızı bir araya getirdik. Her geçen gün iç mimariye verilen önem artarken bu durum en çok da iş yerlerini etkiledi. Karşılama alanından, lobilere, toplantı salonlarından, makam odalarına kadar çalışma alanlarının her noktasına modern dokunuşlar ile yeni ofis mobilyalarını sizler için hazırlıyoruz.

Bilindiği üzere VİP kısaltması çok önemli kişi veya VIP (İngilizce: Very Important Person), statüsü veya önemi nedeniyle özel imtiyaz sahibi olan kişi olarak tanımlanır. Örnek olarak ünlüler, devlet başkanları veya devlet adamları, diğer siyasetçiler, büyük işverenler, üst düzey roller, üst düzey şirket memurları, varlıklı bireyler veya herhangi bir nedenle özel muamele gören diğer herhangi bir sosyal açıdan kayda değer kişi sayılabilir. VIP olan kişilere normalin dışında konfor servisi sunulur veya normal kişilerin elde edemeyeceği imtiyazlar tanınır. Türkçe olarak VIP sözcüğüne tam olarak karşılık gelen bir sözcük olmasa da anlamca elit kelimesinin en yakınlarından biri olduğunu kabul edebiliriz. Özel ilgi ve özen genellikle sıradan insanlardan ayrılmayı ve daha yüksek düzeyde bir rahatlık ya da hizmeti içerir. Bu yansımaları VİP makam ürünlerinde de tamamen hissedebilirsiniz.

Genel olarak bakıldığı zaman ahşap ağırlıklı olarak çalışılan ve iş verenin sıklıkla kullandığı makam takımları, kurumsallığı ve aynı zamanda da asilliği yansıttığı zaman, iş yerinin prestiğini de doğru orantılı olarak artırıyor diyebiliriz. Özellikle makam takımı ofis mobilyalarında en çok dikkat edilen husustur.  Rahatlığının yanı sıra duruşu ve uyumlu tasarımı ile göz dolduran seçenekler daha çok tercih edilmektedir.  Özellikle el işçiliğinin çok olduğu modeller ince detaylara dikkat edenlerin gözde modelleri arasında yer almaktadır. Elit bir ofise sahip olmak isteyen göz alıcı renkler ve ihtişamın yansımasını tercih edenler için daha gösterişli vip ofis mobilyaları tasarlıyoruz. Bunun yanında sadelikten ve modernlikten yana tarzını yansıtmak isteyenlere özel tasarımlarımız da mevcuttur.

 

Vip Makam Odası Takımları - Yonetici Makam Takmları

Vip Makam Takımları – Yonetici Makam Takmları

Vip Makam Odası Takımları

Makam takımı seçerken kendi tarzınızı yansıtan modelleri seçtiğiniz gibi; aynı zamanda bulunduğunuz ortam , hitap ettiğiniz kitle ve yapmış olduğunuz iş ile alakalı tasarımları da göz önünde bulundurmalısınız. Ofistim olarak bu konuda zengin ürün çeşidimiz ile; sizlere hem işinizi hem de kendi zevkinizi yansıtacak şık ve konforlu tasarımları hazırladık. Yüzlerde modelimiz arasından dilediğinizi seçerek kaliteyi uygun fiyata almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Ofistim mağazası olarak, sadece makam mobilyaları ile kalmayıp aynı zamanda toplantı masaları, çalışma masaları, resepsiyon mobilyaları, banko mobilyaları, makam ve çalışma koltukları, bekleme salonu mobilyaları, puf, sehpa, sandalye ve aklınıza gelen her türlü ofis aksesuarlarını geniş bir ürün yelpazesi ile sizlere sunuyoruz. Sizler de Vip Makam Odası Takımları konusunda ofisinize en uygun olan takımı seçmek için; Ofistim farkı ile  geniş ürün yelpazemiz arasından dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

VİP Makam Takımları  üreticisi olarak şimdiye kadar  sektörde en kaliteli  makam takımları ofis takımları mobilayaları ürettik. Makam takımları özel olarak tasarlanmıştır. Tamamen şıklık ve konfor olarak üretilen takımlarımız  her şekle her dekora uygundur. Üstelik kendinizin  sevdiğiniz renkleri ve tasarımları farklı parçalardan bir parça olacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Özellikle VİP Makam takımları  ortamlarda  en kaliteli görünümü vermelidir. En şık ve  en kaliteli malzemeden yapılan makam takımlarımız   oymalı modelleri kabartmalı modeller gibi modeller ve madde içerikleri ile bulundukları her ortamda dikkat  çekerler. Özel makam masası olarak tam  olarak  makam tarzını yönetecek şekilde tasarlanmalıdır. Kaliteli duruşu konforlu kullanımı olmazsa olmaz özelliklerden biridir.

Vip makam takımları, kurumun ve ofislerin genel anlamda kurumsallığını yansıttığı için kurumsal renklerde seçilmeli ve kurumsallığın dışına çıkmadan tasarlanarak üretilmelidir. Aynı zamanda da tasarlanırken ve üretim aşamasında kaliteli malzemeler seçilerek ucuzluktan kaçılmalıdır. Konforun ve şıklığın adresi olarak gösterilecek olan Vip Makam Takımı modelleri, istenilen renk ve özelliklerde üretilebileceği için kullanacak kişinin boy ve özellikleri göre özel olarak tasarlanabilir olmalı ve standart kalıpların dışına çıkabilmelidir.

Vip Makam Odası Ürünleri

Bu konuda kendi tasarımlarınızı oluşturabilir veya kendi istediğiniz konseptlerle  ve renklerle kendi tasarımızı size özel tasarlayabilirsiniz. Ruh halinize göre koltuklardan masalara misafir koltuklarına  en uygun şekilde  yansıtılmalıdır Üstelik VİP Makam Odası Koltuk Takımları ile misafirlerin rahat kullanışlı bir koltuk takımı sunmaktayız rahat  konforlu ve şık tasarımlarımızla sizleri de bekliyoruz. En Güzel Makam Odaları olarak tamamen yöneticiye özel olarak tasarlanmış olmalıdır odanın ve dekorun tamalayıcı parçalarla  birleştikten sonra  mükemmel sorunsuz tasarımlar elde edilmektedir

Tasarımlarımız uzman alanında çok tecrübeli tasarımcılarımız tarafından geliştrilmekte ve bu işe gönül vermiş  bütün  dev kadromuzla tasarlanmaktadır. Özellikle yöneticinizin tarzına ve sektörüne göre  değişiklik gösteren tasarımlarımız tamamen size tasarlanmıştır. Şık konforlu ve kullanışlı olan takımlarımız sizin için en üst kalitede hazırlıyoruz. Tasarımlarımızda ilk önceliğimiz mobilyalarımızın kalitesi uzun ömürlü olması sizleri memnun etmesi birinci amaçlarımızdandır sizleri mutlu etmek Şık ve konforu bir arada yansıtan tasarımlarımız ile  hem en şık hem en kaliteli  hem de en uygun fiyat garantisi veriyoruz ürünlerimizi istediğiniz şekilde dekor edebilir başka ürünlerle değiştirip kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz   en kaliteli ürünlerimiz ve uygun fiyatlarımızla Ankara şubemize bekliyoruz daha fazla bilgi ve ürünleri görmek için bizimle iletişine geçin.

Ofistim Mobilya

Ürün tasarımı yaparken estetiğe önem veren firmamız, kaliteden taviz vermeden hızlı ve seri olarak müşteri taleplerini karşılamaktadır. Kaliteden taviz vermeyen Ofistim, üretimden pazarlamaya kadar her aşamada hep en iyisi olmayı hedeflemektedir. Gücünü müşterisinden alan Ofistim, pazarlama sürecinde her zevke hitap edecek geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu güç ve inançla her geçen gün Türkiye ve dünya sektöründe dev adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Ofistim Mobilya, alışılmışın dışında modern çizgiler ile benzersiz tasarım ve hizmet kalitesi sunmaktadır. Bu hizmetlerini ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri talepleri doğrultusunda karşılamaktadır. Modern çizgilerin klasik dokunuşlarla dansını ortaya koyan Ofistim Mobilya, zarafetin öncüsü olarak ilk tercih edilen marka olmayı hak etmektedir. En büyük referansı, daha önce imzasını attığı projeler olan firmamız ile hayalini kurduğunuz her tasarıma ulaşmanız Ofistim ile mümkün.

Ofistim Mobilya devlet kurumları da dahil olmak üzere, geniş kitlelere hitap etmektedir. Çalışmalarımız arasında; dekorasyon, otel mobilyaları, ofis mobilyaları, hastane mobilyaları ve okul mobilyaları gibi geniş tasarımlarımız yer almaktadır. Çalışma dolapları, toplantı masaları, dolaplar, balkonlar, paneller, otel grupları, sehpalar, yataklar, VIP makam koltukları, kanepeler, bilgisayar masaları, eğitim ürünleri, metal ürünleri, kompakt arşiv sistemleri üreten Ofistim Mobilya, yurt dışı ve Türkiye sektöründe çok sayıda kaliteli ve estetik ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Her bir ürün için garanti sertifikası bulundurmakla birlikte kaliteden asla taviz vermemektedir. Kalite sertifikası bulunan ürünlerimizi en üst seviyeye taşımak adına AR-GE merkezimiz ile dünya standartlarında testlerden geçirmekteyiz.