Blog

Ofis Mobilya Takımı

Ofis Mobilya Takımı ofislerde konfor ve şıklık sunarken aynı zamanda çalışanlara etkili ve verimli çalışma ortamları oluşturan modern ürünlerdir. Ofis ortamlarına uyumlu ve kullanışlı ofis mobilya takımı çalışanların çalışma motivasyonlarını arttırıcı yönde etkiler yapmakta ve bu sayede iş yerlerinde geçirilen süre daha verimli hâle gelmektedir. Ofis Mobilya Takımı ofislerin özelliklerine uygun olarak tasarlanıp üretilebildikleri gibi hazır mobilyalar olarak da temin edilebilirler. Ofis mobilyalarında rahatlık ve şıklık bir arada bulunması gereken en temel iki etkendir. Bu mobilyaları uzun çalışma saatleri boyunca kullanmakta olan çalışanların sağlıklarının korunması açısından ofis mobilyalarının ergonomik şekilde tasarlanıp bu ergonomiyi destekleyecek ürünlerden üretilmeleri maksimum verimi sağlayacak faktörlerdendir.

Ofis dekorasyonunda oldukça önemli bir yere sahip olan modern ofis mobilya takımı, farklı kategoriler üzerinden değerlendirilmektedir. Genellikle ofis dolapları, ofis masaları, ofis sandalyeleri, kitaplıklar, askılıklar ve daha pek çok mobilya; bu alanların çok daha etkili bir şekilde kullanılmasını sağlar. Bir ofiste kullanılan mobilyaların her birinin fonksiyonel olması oldukça önemlidir. Ofis mobilya takımı, ofis alanları için özel olarak üretilen mobilyalardır. Bu tür mobilyaların en önemli özelliği fonksiyonel olmasıdır. Farklı amaçlar için kullanılabildikleri için alanların çok daha efektif bir şekilde kullanılmasına olanak tanır. Ofis mobilyaları, tamamen ofis çalışanlarının mesai saatleri içerisindeki huzuru ve konforunu düşünerek tasarlanmıştır. Personellerin rahatı ve donanımlı ofis mobilayalarına ihtiyaçları vardır. Personeller mesai saatleri boyunca keyifli ve verimli bir çalışma yapmak isterler tam da bu noktada ofis mobilyalarının şık olması konforlu olması personeller için vazgeçilmez bir olanaktır.

ofis mobilya takımı

Ofis Mobilya Takımı

Ofis Mobilya Takımı seçerken kendi tarzınızı yansıtan modelleri seçtiğiniz gibi; aynı zamanda bulunduğunuz ortam , hitap ettiğiniz kitle ve yapmış olduğunuz iş ile alakalı tasarımları da göz önünde bulundurmalısınız. Ofistim olarak bu konuda zengin ürün çeşidimiz ile; sizlere hem işinizi hem de kendi zevkinizi yansıtacak şık ve konforlu tasarımları hazırladık. Yüzlerde modelimiz arasından dilediğinizi seçerek kaliteyi uygun fiyata almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Ofistim mağazası olarak, sadece makam mobilyaları ile kalmayıp aynı zamanda toplantı masaları, çalışma masaları, resepsiyon mobilyaları, banko mobilyaları, makam ve çalışma koltukları, bekleme salonu mobilyaları, puf, sehpa, sandalye ve aklınıza gelen her türlü ofis aksesuarlarını geniş bir ürün yelpazesi ile sizlere sunuyoruz. Sizler de Ofis Mobilya Takımı konusunda ofisinize en uygun olan takımı seçmek için; Ofistim farkı ile  geniş ürün yelpazemiz arasından dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Modern mobilya üreticisi olarak şimdiye kadar  sektörde en kaliteli  makam takımları ofis takımları mobilyaları ürettik. Ürünlerimiz özel olarak tasarlanmıştır. Tamamen şıklık ve konfor olarak üretilen takımlarımız  her şekle her dekora uygundur. Üstelik kendinizin  sevdiğiniz renkleri ve tasarımları farklı parçalardan bir parça olacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Özellikle ofis takımları  ortamlarda  en şık görünümü vermelidir. En zarif ve en kaliteli malzemeden yapılan ofis takımlarımız her ortamda dikkat  çekerler.  Ofis mobilya takımı, kurumun ve ofislerin genel anlamda kurumsallığını yansıttığı için kurumsal renklerde seçilmeli ve kurumsallığın dışına çıkmadan tasarlanarak üretilmelidir. Aynı zamanda da tasarlanırken ve üretim aşamasında kaliteli malzemeler seçilerek ucuzluktan kaçılmalıdır. Konforun ve şıklığın adresi olarak gösterilecek olan Ofis Takımı modelleri, istenilen renk ve özelliklerde üretilebileceği için kullanacak çalışanların boy ve özelliklerine göre özel olarak tasarlanabilir olmalı ve standart kalıpların dışına çıkabilmelidir.

Ofis mobilyalarında birbirinden farklı tür ve modellerin bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu tür alanlarda olmazsa olmazlar arasında yer alan mobilya, ofis masalarıdır. Ofiste tercih edilen masaların ergonomik bir tasarıma sahip olması, çalışanların sağlığı açısından çok önemlidir. Bunun yanı sıra ofis sandalyeleri, masaların tamamlayıcıları arasında yer alıyor. Ofis Mobilyaları , çalışan personeller için oldukça önemli olsa da gelen misafir ve ziyaretçiler için oldukça önemlidir. Sade, şık ve mordern olması gelen ziyaretçileriniz için firmanıza artı değer katarak gelen ziyaretçilerinize daha önemli bir konudur.   Ofis alanlarında kullanılan birçok sandalye modeli bulunuyor. Bunlardan ilki hareketli sandalyelerdir. Tekerlekleri sayesinde her yere rahatça taşınabilirler. Hareketsiz sandalyeler ise sabit kullanım amacıyla üretilmektedir. Ofis araç gereçleri, ofislerde ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer almaktadır. Çalışanların çok daha efektif bir şekilde işlemlerini tamamlayabilmesi için her bir ürün oldukça önemli bir yere sahiptir.

Ofis Mobilya Ürünleri

Bu konuda kendi tasarımlarınızı oluşturabilir veya kendi istediğiniz konseptlerle  ve renklerle kendi tasarımızı size özel tasarlayabilirsiniz. Ruh halinize göre koltuklardan masalara misafir koltuklarına  en uygun şekilde  yansıtılmalıdır Üstelik Ofis Takımları ile çalışanlara ve misafirlere rahat kullanışlı bir ortam sunmaktayız. Konforlu ve şık tasarımlarımızla sizleri de firmamıza bekliyoruz. En Güzel Ofis Takımları tamamen kullanıcılara özel olarak tasarlanmış olmalıdır. Böylelikle ofisin ve dekorun tamamlayıcı parçalarla  birleşmesi sonucu  mükemmel ve sorunsuz tasarımlar elde edilmektedir

Tasarımlarımız alanında uzman ve deneyimli tasarımcılarımız tarafından geliştirilmekte ve bu işe gönül vermiş  bütün  dev kadromuzla dizayn edilmektedir. Özellikle çalışanların tarzına ve sektörüne göre  değişiklik gösteren tasarımlarımız tamamen size özel tasarlanmıştır. Şık konforlu ve kullanışlı olan ofis takımlarımızı sizin için maksimum kalitede hazırlıyoruz. Tasarımlarımızda ilk önceliğimiz mobilyalarımızın kalitesidir. Ayrıca uzun ömürlü olması ve sizleri memnun etmesi birinci amaçlarımızdandır. Müşterilerimizi memnun etmek bizim için oldukça önemlidir. Şık ve konforu bir arada yansıtan tasarımlarımız ile hem en zarif hem en kaliteli  hem de en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Ürünlerimizi istediğiniz şekilde dekor edebilir başka ürünlerle değiştirip kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz. En kaliteli ürünlerimiz ve uygun fiyatlarımızla ilgili daha fazla bilgi almak ve ürünlerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofistim Mobilya

Ürün tasarımı yaparken estetiğe önem veren firmamız, kaliteden taviz vermeden hızlı ve seri olarak müşteri taleplerini karşılamaktadır. Kaliteden taviz vermeyen Ofistim, üretimden pazarlamaya kadar her aşamada hep en iyisi olmayı hedeflemektedir. Gücünü müşterisinden alan Ofistim, pazarlama sürecinde her zevke hitap edecek geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu güç ve inançla her geçen gün Türkiye ve dünya sektöründe dev adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Ofistim Mobilya, alışılmışın dışında modern çizgiler ile benzersiz tasarım ve hizmet kalitesi sunmaktadır. Bu hizmetlerini ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri talepleri doğrultusunda karşılamaktadır. Modern çizgilerin klasik dokunuşlarla dansını ortaya koyan Ofistim Mobilya, zarafetin öncüsü olarak ilk tercih edilen marka olmayı hak etmektedir. En büyük referansı, daha önce imzasını attığı projeler olan firmamız ile hayalini kurduğunuz her tasarıma ulaşmanız Ofistim ile mümkün.

Ofistim Mobilya kamu kurumları da dahil olmak üzere, geniş kitlelere hitap etmektedir. Çalışmalarımız arasında; dekorasyon, otel mobilyaları, ofis mobilyaları, hastane mobilyaları ve okul mobilyaları gibi geniş tasarımlarımız yer almaktadır. Çalışma dolapları, toplantı masaları, dolaplar, balkonlar, paneller, otel grupları, sehpalar, yataklar, VIP makam koltukları, kanepeler, bilgisayar masaları, eğitim ürünleri, metal ürünleri, kompakt arşiv sistemleri üreten Ofistim Mobilya, yurt dışı ve Türkiye sektöründe çok sayıda kaliteli ve estetik ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Her bir ürün için garanti sertifikası bulundurmakla birlikte kaliteden asla taviz vermemektedir. Kalite sertifikası bulunan ürünlerimizi en üst seviyeye taşımak adına AR-GE merkezimiz ile dünya standartlarında testlerden geçirmekteyiz.