Blog

Modern Ofis Mobilyaları

modern çalışma masaları

Modern Ofis Mobilyaları ofislerde konfor ve şıklık sunarken aynı zamanda çalışanlara etkili ve verimli çalışma ortamları oluşturan modern ürünlerdir. Ofis ortamlarına uyumlu ve kullanışlı modern ofis mobilyaları çalışanların çalışma motivasyonlarını arttırıcı yönde etkiler yapmakta ve bu sayede iş yerlerinde geçirilen süre daha verimli hâle gelmektedir. Modern Ofis Mobilyaları ofislerin özelliklerine uygun olarak tasarlanıp üretilebildikleri gibi hazır mobilyalar olarak da temin edilebilirler Modern ofis mobilyalarında rahatlık ve şıklık bir arada bulunması gereken en temel iki etkendir. Bu mobilyaları uzun çalışma saatleri boyunca kullanmakta olan çalışanların sağlıklarının korunması açısından ofis mobilyalarının ergonomik şekilde tasarlanıp bu ergonomiyi destekleyecek ürünlerden üretilmeleri maksimum verimi sağlayacak etkendir.

Ofislerde esnek çalışma saatlerine sahip çalışanlar arasında en sık görülen şikayetlerden biri bel ve sırt ağrılarıdır. Ofistim tarafından üretilmekte olan mobilyalar, bu durum göz önünde bulundurularak özenle, bel ve sırt sağlığını destekleyecek şekilde hazırlanmıştır. Modern ofis mobilyaları, bir ofisi ziyaret eden kişiler için en dikkat çekici öğelerdendir. Modern ofis mobilyalarının uyumlu yapıları ve görüntüleri ziyaretçilere kendilerini rahat ve konforlu bir ortamda hissettirecek ve bu sayede olumlu ilişkiler kurulmasını sağlayacaktır. Ziyaretçiler ile kurulan olumlu ilişkiler, başarısını ve sürdürülebilirliğini arttıracaktır.

modern ofis mobilyaları

modern ofis

Modern Ofis Mobilyaları

Ofis dekorasyonunda oldukça önemli bir yere sahip olan modern ofis mobilyaları, farklı kategoriler üzerinden değerlendirilmektedir. Genellikle ofis dolapları, ofis masaları, ofis sandalyeleri, kitaplıklar, askılıklar ve daha pek çok mobilya; bu alanların çok daha etkili bir şekilde kullanılmasını sağlar. Bir ofiste kullanılan mobilyaların her birinin fonksiyonel olması oldukça önemlidir. Modern ofis mobilyaları, ofis alanları için özel olarak üretilen mobilyalardır. Bu tür mobilyaların en önemli özelliği fonksiyonel olmasıdır. Farklı amaçlar için kullanılabildikleri için alanların çok daha efektif bir şekilde kullanılmasına olanak tanır. Ofis mobilyaları, tamamen ofis çalışanlarının mesai saatleri içerisindeki huzuru ve konforunu düşünerek tasarlanmıştır. Personellerin rahatı ve donanımlı ofis mobilayalarına ihtiyaçları vardır. Personeller mesai saatleri boyunca keyifli ve verimli bir çalışma yapmak isterler tam da bu noktada ofis mobilyalarının şık olması konforlu olması personeller için vazgeçilmez bir olanaktır.

Ofis mobilyalarında birbirinden farklı tür ve modellerin bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu tür alanlarda olmazsa olmazlar arasında yer alan mobilya, ofis masalarıdır. Ofiste tercih edilen masaların ergonomik bir tasarıma sahip olması, çalışanların sağlığı açısından çok önemlidir. Bunun yanı sıra ofis sandalyeleri, masaların tamamlayıcıları arasında yer alıyor. Ofis Mobilyaları , çalışan personeller için oldukça önemli olsa da gelen misafir ve ziyaretçiler için oldukça önemlidir. Sade  şık ve Mordern olması gelen ziyaretçileriniz için firmanıza artı değer katarak gelen ziyaretçilerinize daha önemli bir konudur.    Ofis alanlarında kullanılan birçok sandalye modeli bulunuyor. Bunlardan ilki hareketli sandalyelerdir. Tekerlekleri sayesinde her yere rahatça taşınabilirler. Hareketsiz sandalyeler ise sabit kullanım amacıyla üretilmektedir. Ofis araç gereçleri, ofislerde ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer almaktadır. Çalışanların çok daha efektif bir şekilde işlemlerini tamamlayabilmesi için her bir ürün oldukça önemli bir yere sahiptir.

Modern Ofis Tasarımı

Özellikle işverenler ve çalışanların cevabını merak ettiği sorular arasında yer alan ofis tasarımı nasıl olmalı, ofis tasarımında nelere dikkat edilmesi gerektiğini de gözler önüne sermektedir. Ofis tasarımında dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmakta olup bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz: Sandalye ve masa tercihinde konfor ön planda tutulmalıdır. Sandalyeler sırt ve bel destekli olmalı. Bunun yanı sıra masa ve sandalyeler, aydınlatmanın efektif bir şekilde sağlandığı alanlarda bulunmalı. Aydınlatma ürünlerinde titiz davranılmalı. Ofisin başarılı bir şekilde aydınlatılması, çalışanların kendilerini çok daha rahat hissetmelerini sağlayacaktır. Ofis alanlarında kullanılan her bir mobilya, düzenli bir şekilde yerleştirilmelidir. Hijyen ve düzen oldukça önemlidir. Manzaraya açık geniş pencereler, ortamın ferah bir görünüm elde etmesini sağlayacaktır. Modern ofis mobilyaları, fiyatları işletme sahibi tarafından istedikleri donanıma göre değişiklik göstermektedir. donanım konfor ve teknoloji olarak fiyat bilgisi değişmektedir.

Bununla birlikte modern ofis toplantı odalarında ise modern ve yenilikçi dekorasyon için genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen hususlara dikkat edilmelidir:

*Aydınlatmada kontrol edilebilir ürünler tercih edilir. Toplantı odalarında dikkat kontrol edilmek istendiği için aydınlatma seçimine büyük bir önem verilmelidir. Esnek aydınlatma, toplantı odalarının istenilen görünüme sahip olmasına destek olur.
*Toplantı odalarında kullanılan mobilya ve aksesuarların amaca hizmet etmesi gerekir. Bunun yanı sıra iş güvenliği açısından güvenlikli prizler tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra yüksek çözünürlüklü bilgisayarlar, uzaktan yapılacak toplantılar için faydalı olacaktır.
*Toplantı odalarında özenle seçilmesi gereken iki eşyadan biri toplantı masalarıdır. Uzun toplantılarda çalışanların konforlu bir şekilde hareket edebilmesi için masaların işlevsel ve ergonomik tasarıma sahip olması bir hayli önemlidir. Yuvarlak masalar, kısa ve anlık görüşmeler için tercih edilir. Bununla birlikte kare ve uzun masalar, çok daha uzun toplantılar için ideal olacaktır.
*Konforlu ve estetik sandalyeler, toplantı odalarında tercih sebebi olan mobilyalardan bir diğeridir. Çalışanların konforu adına sandalye seçiminde her zaman yenilikçi tasarımlar tercih edilmelidir.

Ofistim Ofis Mobilyaları

Ofistim Mobilya kamu kurumları da dahil olmak üzere, geniş kitlelere hitap etmektedir. Çalışmalarımız arasında; dekorasyon, otel mobilyaları, ofis mobilyaları, hastane mobilyaları ve okul mobilyaları gibi geniş tasarımlarımız yer almaktadır. Çalışma dolapları, toplantı masaları, dolaplar, balkonlar, paneller, otel grupları, sehpalar, yataklar, VIP makam koltukları, kanepeler, bilgisayar masaları, eğitim ürünleri, metal ürünleri, kompakt arşiv sistemleri üreten Ofistim Mobilya, yurt dışı ve Türkiye sektöründe çok sayıda kaliteli ve estetik ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Her bir ürün için garanti sertifikası bulundurmakla birlikte kaliteden asla taviz vermemektedir. Kalite sertifikası bulunan ürünlerimizi en üst seviyeye taşımak adına AR-GE merkezimiz ile dünya standartlarında testlerden geçirmekteyiz.

Mobilyalarımızı ve hizmetlerimizi, sunuş biçimimizi kurumsal değerlerimiz yönlendirir. Operasyonlarımızın temelini oluşturan bu değerler, başarımızın ana faktörleridir ve tüm organizasyon ve üretim aşamalarında korunur. Yaptığımız her işte OFİSTİM çalışanının uymakla yükümlü olduğu değerlerimiz, global şartlara uygun olarak belirli aralıklarla yenilenmektedir. Hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda paylaştığımız, ödün vermediğimiz ve OFİSTİM’in özünü oluşturan değerlerimizi şöyle sıralıyoruz;

Dürüstlük
Saygı
Sürekli Gelişim
Değişim Yöntemi
Kalite
Çalışanlarımız
Ekip Çalışması
Sosyal Sorumluluk
Müşteri Memnuniyeti
Mükemmeliyet
Verimlilik

Özellikle ürün tasarımı yaparken estetiğe önem veren firmamız, kaliteden taviz vermeden hızlı ve seri olarak müşteri taleplerini karşılamaktadır. Kesinlikle kaliteden taviz vermeyen Ofistim, üretimden pazarlamaya kadar her aşamada hep en iyisi olmayı hedeflemektedir. Gücünü müşterisinden alan Ofistim, pazarlama sürecinde her zevke hitap edecek geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu güç ve inançla her geçen gün Türkiye ve dünya sektöründe dev adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Ayrıca Ofistim Mobilya, alışılmışın dışında modern çizgiler ile benzersiz tasarım ve hizmet kalitesi sunmaktadır. Bu hizmetlerini ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri talepleri doğrultusunda karşılamaktadır. Modern çizgilerin klasik dokunuşlarla dansını ortaya koyan Ofistim Mobilya, zarafetin öncüsü olarak ilk tercih edilen marka olmayı hak etmektedir. En büyük referansı, daha önce imzasını attığı projeler olan firmamız ile hayalini kurduğunuz her tasarıma ulaşmanız Ofistim ile mümkün.

OFİSTİM’in hedefi ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi standardının gereklerini yerine getiren, diğer yönetim fonksiyonları ile birlikte planlanarak geliştirilen, müşteri ihtiyaçlarına cevap veren, etkili ve yeterli bir kalite sistemini kurmak, sürdürmek ve sürekli geliştirmektir. Proseslerimizin her evresinde ölçülebilir geliştirmeler sağlamak, yenilikçi ve rekabetçi bir çizgide olmak, sistemleri sürekli iyileştirmek, ürünlerimizde ve insan kaynaklarımızda gelişimin sürekliliğini sağlamak, sürekli iyileştirmeyi bir yaşam biçimi olarak benimsemek, ilerleyen teknolojiyle hareket etmektir.