Blog

Üniversite Sandalyesi

Üniversite Sandalyesi

Üniversite Sandalyesi, üniversitelerde farklı eğitim alanlarında kullanılmakta olan üniversite mobilyalarından biridir. Üniversite sandalyeleri, üniversitelerde amfilerde, sınıflarda vb. Pek çok farklı kullanım alanında yer alan kullanışlı ürünlerdir. Üniversite sandalyeleri, bu farklı kullanım alanlarında ihtiyaç duyulan farklı öğrenme koşullarına uyum sağlayabilecek şekilde üretilip geliştirilmektedir. Üniversite sandalyelerinin geliştirilmesinde öğrenci ve eğitmenlerden gelen geri dönütler değerlendirilmektedir. Geri dönütlerin değerlendirilmesiyle üniversite ortamlarına daha iyi uyum sağlayacak ürünler oluşturulmaktadır.

Derslik Sandalyesi

Derslik Sandalyesi, dersliklerde kullanılmakta olan eğitim mobilyalarındandır. Derslik sandalyeleri, farklı eğitim alanlarına uyum sağlayabilecek şekilde ve ebatlarda üretilmektedir. Derslik sandalyeleri hazır olarak satın alınabildikleri gibi eğitim alanlarının beklentilerine uygun şekilde özel olarak da üretilebilmektedir. Derslik sandalyeleri hakkında ayrıntılı bilgiler almak ve derslik sandalyelerinin farklı modellerine ulaşmak için Ofistim ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Kolçaklı Ders Sandalyesi

Kolçaklı Ders Sandalyesi, amfilerde kullanılmaya uygun olarak tasarlanıp üretilmekte olan sandalyeleri tanımlamaktadır. Kolçaklı ders sandalyeleri, amfi ortamlarında kolayca not tutulmasına ve öğrenme faaliyetlerinin sürdürülmesine uygun ortamın oluşturulmasını sağlanmaktadır. Kolçaklı ders sandalyeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kolçaklı ders sandalyelerinin farklı modellerine ulaşmak için Ofistim ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Konferans Sandalyesi

Konferans Sandalyesi, konferans odalarında kullanılmakta olan ofis ve eğitim mobilyalarındadır. Konferans sandalyelerinin farklı model ve seçeneklerine ulaşmak ve konferans sandalyeleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Ofistim ile irtibat sağlayabilirsiniz.