Blog

Soyunma Dolabı

Soyunma Dolabı

Soyunma dolabı, pek çok alanda ihtiyaç duyulan, kullanışlı bir dolap çeşididir. Soyunma dolaplarına pek çok yerde rastlanır. Bireylerin elbise, kitap gibi çeşitli kişisel eşyalarını koyabilecekleri bu dolaplara özellikle topluca bulunulan yerlerde rastlanır. Kişisel eşyaların güvenli bir şekilde saklanması için bu dolapların kullanımı önemlidir.

Soyunma dolapları, kullanım alanına ve ihtiyaca göre farklı özelliklere sahiptir. 2li soyunma dolab gibi çok gözü olan dolap çeşitlerini birden fazla kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Çoklu soyunma dolapları genellikle;

  • İş yerleri,
  • Spor salonları,
  • Alışveriş merkezleri,
  • Okullar,
  • Kütüphaneler

gibi pek çok bireyin ortak kullanım alanlarında bulunur. Bu toplu kullanılan alanlarda, eşyaların konulduğu dolapların kilitli olması güvenlik açısından önemlidir. Bu nedenle kullanılan dolaplardaki göz sayıları gibi kilit özellikleri de farklılaşır. Firmaların ve bireylerin taleplerine göre güvenlikli ve kullanışlı dolaplar üretilir.

Soyunma Dolabı Çeşitleri

Soyunma dolapları, farklı kullanım alanlarında sağlıklı bir şekilde kullanılmak üzere tasarlanır. Bu nedenle tasarım özellikleri arasında belirli farklılıklar olur. Genellikle fazla personelin olduğu ya da aynı anda fazla sayıda kişinin ortak kullanım alanı olan yerlerde 8li soyunma dolab gibi çoklu gözü olan seçenekler tercih edilir. İhtiyaca ve talebe göre ikili, üçlü, dörtlü, altılı, sekizli gibi geniş seçeneklerde soyunma dolabları üretimi yapılır.

Aynı zamanda soyunma dolaplarının hangi malzemelerden yapıldığı da önemlidir. Kaliteli metal ya da ahşap malzemeden yapılan dolaplar, sağlam ve kullanışlı olur. Kullanım alanına göre hangi malzemeler kullanılarak imalatının yapılacağı belirlenir. Sunduğumuz kaliteli çeşitleriyle soyunma dolabı ahşap ve çelik seçenekleri ile sunulur. Kullanıcılar kendi taleplerine göre yaptırdıkları bu dolapları uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilir. Yüksek kalite standartları göz önünde bulundurularak üretim yapıldığından kolayca yıpranma ya da farklı problemler oluşmaz.

Soyunma Dolabı Modelleri ve Ölçüleri

Soyunma dolabı imalatı yapılırken, kullanıcıların kişisel eşyalarını gönül rahatlığı ile saklayabilecekleri şekilde bir ürün ortaya koymak amaçlanır. Bu nedenle farklı renk, ölçü ve tasarımlarla sunulsa da yüksek kalite standartlarında üretim yapmak ilk amaçtır. İş yerinin ya da diğer kullanım alanının dekorasyonuna uygun olan geniş model seçenekleri sunulur.

Dolap ölçüleri, hem yer kaplamaması hem de tüm kişisel eşyaların sığması için hassas bir şekilde ayarlanır. Genellikle soyunma dolaplarının yükseklikleri 2 metre, genişliği 95 cm, derinliği ise 37 cm olacak şekilde üretilir. Bu ölçüler ortalama olduğundan kullanım alanına göre artabilir ya da azalabilir. Ancak genellikle iş yerlerinde bu ölçülere sahip olan MDF ya da çelik soyunma dolabı bulunur. Personel sayısına göre dolapların kaç gözlü olacağı ve kaç adet dolaba ihtiyaç duyulduğu da belirlenir. Kaliteli ve uygun fiyatlı dolap modellerimiz ile tüm personeller ve kullanıcıların rahatça kullanabileceği seçenekler sunulur.

Soyunma Dolabı Fiyatları

Soyunma dolabı fiyat seçenekleri, dolapların ölçüleri, kapak modelleri, kaçlı olduğu gibi pek çok unsura göre değişiklik gösterir. Kaç adet dolaba ihtiyaç duyulduğu ve hangi maddeden yapılan dolabı tercih ettiğiniz göre değişen fiyatlarla karşılaşırsınız. Üstün kalite ve şık tasarımla ürettiğimiz dolaplar oldukça ekonomik fiyat aralıklarına sahiptir.

MDF soyunma dolabı fiyatları ile çelik soyunma dolabı fiyatları arasında küçük farklılıklar bulunsa da her iki çeşit de oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Uygun fiyatlı olmalarının yanı sıra üstün kaliteli üretime de sahip olan bu dolaplar, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sunar. Bu nedenle çeşitli iş yerlerinde, spor salonlarında, kütüphanelerde ve diğer pek çok yerde sıklıkla tercih edilir.

İletişim