Blog

Eğitim Mobilyaları

Eğitim Mobilyaları

Eğitim Mobilyaları, eğitim alanlarında kullanılmakta olan mobilyaları ifade etmektedir. Okul mobilyaları, öğrenci ve eğitmenlerin kullanımında olan ve oldukça sık kullanılan mobilyalardır. Okul mobilyaları, uzun ve esnek öğrenme saatlerine uyum sağlaması gereken mobilyalar olduklarından ergonomik tasarımlara sahip olmaları, bel, sırt ve omurga sağlığını desteklemeleri, ergonomik yapıda olmaları, kullanılacak okul ortamlarına uygun ebatlarda olmaları, kullanım kolaylığı sağlamaları, steril maddelerden üretilmeleri, kolay temizlenebilir olmaları gibi detaylar son derece önemlidir.

Okul mobilyaları arasında okul sıraları, okul masaları, okul sandalyeleri, okul masa ve sandalye takımları, amfi sıraları, çalışma sandalyeleri, okul sıra ve masa takımları, anaokulu masaları, anaokulu sıraları, ofis mobilyaları, ofis masaları, ofis sandalyeleri, konferans koltukları, ofis koltukları, öğretmen masaları, bilgisayar masaları, dolap sistemleri, okul dolapları, öğrenci dolapları, kırtasiye dolapları, anasınıfı dolapları, yönetici masa ve sandalye takımları vb. Mobilyalar yer almaktadır.

Eğitim ortamlarında verimlilik sağlanması ve konforlu ortamlar oluşturulması doğru okul mobilyaları kullanılması ile mümkündür. Eğitim ortamlarında kullanılmakta olan mobilyalar hakkında ayrıntılı bilgi almak ve eğitim mobilyalarının farklı modellerine ulaşmak için Ofistim ile irtibat sağlamaktadır.