Ürünler

Depolama Sistemleri

Metal Arşiv Dolapları

Hastane Mobilyası

Okul Mobilyaları

İletişim Bilgileri

İkili Okul Sırası

İkili Okul Sırası

İkili Okul Sırası, okullarda en fazla tercih edilmekte olan ürünlerin başında gelmektedir. İkili okul sıraları, tek bir masa ve iki ayrı sandalyeden oluşabilen, iki ayrı masa ve birbirine bitişik iki sandalyeden oluşabilen, iki ayrı masa ve iki ayrı sandalyeden oluşabilen üretimlere sahiptir. Okul sıraları, hazır üretilebilen ürünler oldukları gibi müşteri siparişi üzerine de üretilebilmektedir. İkili okul sıraları, öğrencilerin öğrenme faaliyetlerini daha aktif bir şekilde gerçekleştirmelerine destek olacak hareket kabiliyetini sunmaktadır. İkili okul sıralarının farklı modellerine ulaşmak ve ikili okul sıraları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Ofistim ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Okul Sırası Tekli

Okul Sırası Tekli, tek kişinin bireysel veya takım çalışması içerisinde aktif olarak katılımını sağlamaya yönelik olarak üretilmiş ürünleri ifade etmektedir. Tekli okul sıralarının farklı model ve seçeneklerine ulaşmak ve tekli okul sıraları hakkında ayrıntılı bilgi almak için Ofistim ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Tek Kişilik Okul Sırası Fiyatları

Tek Kişilik Okul Sırası Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Ofistim ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Okul Sırası Fiyatları

İkili Okul Sırası Fiyatları, hakkında detaylı bilgi almak için Ofistim ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Okul Sırası Fiyatları

Okul Sırası Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Ofistim ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Bırak

Hakkımızda

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak , kendini sürekli geliştiren ve yenileyen , müşterilerinin yaşam tarzlarını farklılaştıran , müşteri memnuniyetini ön planda tutan , daha yaşanılır mekanlar için kaliteyi esas alarak , insan ve çevre dostu ürünle üreten , rakiplerinin örnek aldığı geleceğin ofislerine şekil veren bir dünya şirketi olmaktır.

 

Son Yazılar