Ürünler

Depolama Sistemleri

Metal Arşiv Dolapları

Hastane Mobilyası

Okul Mobilyaları

İletişim Bilgileri

Doktor Odası Dekorasyonu

Doktor Odası Dekorasyonu

Doktor Odası Dekorasyonu, doktorların hastalarını kabul ettikleri odalara uygulanmakta olan dekorasyon stillerini ifade etmektedir. Doktor odalarında birbirinden farklı pek çok stil uygulanmaktadır. Bu stillerde temel amaç hastaların kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri ortamların oluşturulmasını sağlamak olarak belirlenmiştir. Doktor odası dekorasyonları, sade ancak şık tasarımlara sahip, doktor ve hastalar için en uygun iletişim ortamının sağlanabileceği konforda yapılmaktadır.
Doktor odaları ve muayene işlemleri için özel olarak üretilmekte olan mobilyalar İle sağlanan doktor odası dekorasyonları özgün ve kaliteli tasarımların en ergonomik materyallerle buluşturulması sonucunda odalarda yerlerini almaktadır. Doktor odalarında kullanılacak mobilyaların hastane veya muayenehane ortamlarıyla genel bir uyum içerisinde olması ve tamamlayıcı nitelikte olması son derece önemlidir.

Doktorların hastalarına hizmet verdikleri odalarda kullanılacak mobilyalar en uygun hizmet için özel olarak seçilmektedir. Hastaların iyileşme süreçlerini en uygun şekilde sürdürmeleri bu odalarda sağlanacak konfor ile bağlantılıdır. Kendilerini rahat bir ortamda hisseden hastalar tedavilere daha erken cevap verebilmekte ve psikolojik yönden daha başarılı süreçler geçirmektedir. Doktor odalarında sadelik ve dinginlik bu nedenle öneme sahiptir. Sade renkler ve sade tasarımlar doktor odalarında en fazla tercih edilen unsurların başında gelmektedir. Toprak tonları, mavi ve beyazlar da en sık tercih edilen renkler arasındadır.

Ankara’da doktor odası dekorasyonları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve farklı modelleri incelemek için Ofistim ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Bırak