Blog

Yönetici Masaları

Yönetici Masaları

Geniş renk seçeneği, farklı model alternatifleri ile yönetici masaları , çalışma alanlarınıza yenilikçi çözümler sunuyor. Klasik ya da modern çizgilerin yer aldığı en yeni tasarımları sizler için hazırladık.

Sizler de biliyorsunuz ki, ofislerde en çok dikkat çeken tasarımların başında yönetici masası gelir. Rahatlığı ve görünümü ile sistemin en önemli parçalarından biridir diyebiliriz. Ofistim koleksiyonunda yer alan ve yöneticilere özel olarak hazırlanan ürünler titizlikle seçilen malzemelerden üretilip, çağın dilini yansıtan modern dokunuşlara sahiptir. Her zevke hitap eden tasarımlarımız ile üst düzey konfor ve şıklığı bir arada bulabileceksiniz.

Yöneticilerin üzerindeki yük, diğer çalışanlara nazaran daha fazla. Günün neredeyse büyük bir bölümünü geçirdikleri ofislerde, bir çok toplantı ve konukları ağırladığı, firması için krizlere çözümler ürettiği ortamda elbette en konforlu ekipmana sahip olması gerekiyor.

 Ofislerde iş verimliliği için masa düzeni oldukça önemlidir. Dağınık çalışma ortamında motivasyon düşmesi, işe yoğunlaşamama gibi sorunlar ortaya çıkar.  Bu nedenle ofis masası dağınık yöneticilerin çalışanlar üzerindeki etki gücü de azalır. Bu ayrıntıları göz önünde bulundurarak bir yönetici için hem kullanışlı, hem ferah hem de çok amaçlı yönetici masası kullanılması bir lüks değil tamamen asıl ihtiyaçlar arasında yer alır.

Zengin renk seçeneği ve farklı modelleri ile her zevke hitap eden yönetici masası modellerimizi sizler için hazırladık.  Kurulum hizmeti ve nakliyesi ile birlikte en kaliteli ve ergonomik modele sahip olmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Ofis mobilyaları konusunda kendisini kanıtlamış olan ve birbirinden modern tasarımlar ile piyasaya damgasını vuran Ofistim ile seçim yapmanız artık çok kolay. En uygun fiyat ve kaliteli ofis mobilyaları için doğru adrestesiniz.

Makam Odası

Bir iş yerinde makam odası en çok dikkat edilen ve prestij için en etkili mekanlardan biridir elbette. Bu nedenle yöneticilerin kendi odalarına özel bir ilgi göstermesi gerekir. Ofistim olarak her zevke hitap eden yönetici masaları sizler için mağazamızda yer almaktadır. İster spor , ister modern dokunuşlar, isterseniz el işlemesi modeller arasından dilediğiniz seçimi yaparak ofislerinize şık tasarımlar getirebilirsiniz.