Blog

Yönetici Koltuğu

Yönetici Koltuğu

Yönetici Koltuğu ; yönetici odalarında konforu ve görünümü ile dikkat çeken ve olmazsa olmaz donanımlardan biridir. Çalışma sırasında sağladığı rahatlığın yanı sıra, şık görünümü ile de dikkatleri üzerine çekerler. Ofislerde yönetici odaları için en ideal koltuk seçeneği, gün boyu saatlerin geçirildiği zaman diliminde bel ve boyun ağrılarını önlemeye yardımcı olur.

 Masa başında çalışan kişiler için özel olarak tasarlanmış olan bu koltuklar ile hareket alanı genişlediği gibi verimi artıran bir oturma deneyimini de beraberinde getirir. Tekerleklerinin kullanışlı olması ile dört yöne doğru rahatlıkla ve sessiz bir şekilde dönüş imkanı salar. Sürüklenerek taşınabilen bu koltuklar hafiflikleri ile kullanım kolaylığı da sunar. Vücudu destekleyen yapıya sahip olan yönetici koltuklarını kullanırken, ister çalışır durumda isterseniz dinlenirken , rahatınızdan taviz vermezsiniz. Farklı model ve renk seçenekleri ile ofis ortamında şık bir görünüm elde edersiniz.

Yönetici koltukları kumaş ve deri olmak üzere farklı kaplamalı olarak üretilmektedir. Bunun yanında sıra fileli sırt dayama bölümü ile daha rahat bir duruş imkanı sağlamaktadır. Oturma genişliği ve yüksekliği ayarları kişisel olarak ayarlanabilmektedir. Kumaş kaplamalı yönetici koltukları ipeksi bir dokunuş hissi verirken, deri kaplama yönetici koltukları ile yönetici odanızın tasarımını bütünleştirebilirsiniz.

Makam Koltuğu

Genellikle makam koltuğu modelleri önemli pozisyonlarda yer alan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Çalışma ortamının resmiyetine göre uyum sağlayan sade ve şık tasarımları sizler için hazırladık. Yalnızca ofis ve işyerleri ile kalmayıp aynı zamanda okul idarelerinde müdür odalarında da tercih edilmektedir.

Şıklığının yanı sıra bir çok avantajı da beraberinde getirirler. Sırt kısmının hareketli olduğu modellerde , vücut ağırlığına göre şekil alması kendinizi rahat hissetmenize neden olmaktadır. Üretim aşamasında kullanılan kumaşın kalitesi ile kaymaya  karşı dirençli bir doku karşınıza çıkar. Yüzeyleri nemli bez ile kolaylıkla temizlenme özelliğine sahiptir. 360 derece dönen tekerlekleri geniş bir alanda yer kaplayarak devrilmeye karşı korurlar. Kendi ağırlığınıza uygun şekilde sırt kısmının basınç ayarını düzenleme imkanı sunmaktadır.

Zarif bir görünümün yanı sıra konforlu kullanım ayrıcalığı sunan yönetici koltuğu modellerimizi OFİSTİM farkı ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduk. Yaşamı daha kaliteli hale getirmek için sizler de kendi tarzınıza ait olan modeli seçin…