Blog

Toplantı Koltukları

Toplantı koltukları

Toplantı koltukları, toplantı salonlarında ve toplantı odalarında kullanılmak üzere sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Toplantı koltukları, toplantı salonlarında ve toplantı odalarında uzun süreli çalışmalara ve esnek çalışma tempolarına uyum sağlayabilecek nitelikte mobilyalar olarak tasarlanmakta ve gerekli şartları sağladıklarında üretimleri gerçekleştirilerek piyasaya sürümleri gerçekleştirilmektedir.

Toplantı koltuklarında aranan en temel özellik ergonomidir. Kaliteli toplantı koltukları bel, sırt ve boyun sağlığını destekleyerek bireylerin rahat ve konforlu bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır. Toplantı koltuklarında aranan bir başka özellik ise rahatlık olarak belirlenmiştir. Rahat toplantı koltukları bireylerin kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlayarak işlerini daha rahat bir ortamda yapmalarını sağlamaktadır. Yapılan araştırmalara göre bireylerin oturdukları yerler ve oturma alanları düşünme stillerini büyük ölçüde etkilemektedir. Bu psikolojik araştırmalar neticesinde toplantı salonlarında kaliteli ürünler kullanılması işlerin daha sağlıklı bir ortamda çözüme kavuşturulmasını sağlayacaktır. Toplantı koltukları hakkında detaylı bilgi almak için Ofistim ile iletişime geçebilir ve web sitesinde yer alan örneklere göz atabilirsiniz.

Ofis Koltuğu

Ofis koltuğu, ofislerdeki çalışanların en fazla kullandıkları mobilyalar arasında gösterilmektedir. Ofis koltukları üretilirken çalışanların bel ve sırt sağlıkları desteklenerek boyun aktivitelerini en iyi şekilde gerçekleştirebilecekleri şekilde tasarımları yapılmaktadır. Ofis koltukları hakkında detaylı bilgi almak ve ofis koltuklarının farklı modellerine ulaşmak için Ofistim ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Ofis Sandalyesi

Ofis sandalyesi, ofislerde farklı yerlerde kullanılabilecek şık, konforlu, pratik ve modern ürünleri ifade etmektedir. Ofis sandalyeleri hakkında detaylı bilgi almak ve ofis sandalyelerinin farklı çeşitlerine ulaşmak için Ofistim ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Toplantı Sandalyesi

Toplantı sandalyesi, toplantı odalarında kullanılmakta olan oturma alanı yaratmaya yarayan ürünleri ifade etmektedir. Toplantı sandalyeleri yoğun ve esnek çalışma saatlerine adapte olabilecek şekilde üretilen ve satışa sunulan ürünlerdendir. Toplantı sandalyeleri hakkında detaylı bilgi almak için Ofistim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Sandalyesi Fiyatları

Ofis sandalyesi fiyatları, ofis sandalyelerinin niteliklerine ve ebatlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ofis sandalyeleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için Ofistim ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde yer alan örneklere göz atabilirsiniz.

Bilgi ve İletişim

Ofistim, dekorasyon, otel mobilyaları, hastane mobilyaları, okul mobilyaları gibi çok geniş bir ürün tasarlama ve imal etme yelpazesine sahiptir. Modern üretim otomasyon sistemlerini kullanarak geliştirdiği “hızlı üretim & teslimat” iddiasını koruyarak siparişlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Ofistim, kalitesinden %100 emin olacağınız bir firmadır. Hedefi hedefi ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi standardının gereklerini yerine getiren, diğer yönetim fonksiyonları ile birlikte planlanarak geliştirilen, müşteri ihtiyaçlarına cevap veren, etkili ve yeterli bir kalite sistemini kurmak, sürdürmek ve sürekli geliştirmek olan firma bu bağlamda müşterilerine en iyi hizmeti sunabilecek firmalar arasında önde gelmektedir. Ofistim ile ilgili daha detaylı bilgiler almak ve aradığınız kriterde mobilya çeşitlerini görmek için web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilir veya iletişim bilgileri üzerinden irtibat sağlayabilirsiniz.