Blog

Refakatçi Koltuğu

Refakatçi koltuğu

Refakatçi koltuğu, hastanelerde, kliniklerde, tıbbi operasyonların gerçekleştirildiği alanların etrafındaki bekleme salonlarında sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir.

Refakatçi koltukları, hastanelerde gerçekleştirilen operasyonlardan sonra değişebilen bekleme süreleri boyunca refakatçilere sağlıklı ve konforlu bir alan oluşturulmasını sağlayabilecek nitelikte ürünlerdir. Refakatçi koltukları tasarlanırken uzun bekleme sürelerine bağlı olarak bireyin rahatça dinlenme aktivitelerini gerçekleştirebileceği şekilde ve uygun ergonomide olmaları dikkate alınır. Refakatçi koltuklarının en önemli özellikleri ise rahat ve konforlu yapılarıdır. Refakatçi koltukları bu özellikleri dikkate alınarak tasarlanır ve üretilirler. Refakatçi koltukları hakkında detaylı bilgi almak ve farklı refakatçi koltuğu örneklerine göz atmak için Ofistim ile iletişime geçebilirsiniz.

Kolsuz Refakatçi Koltuğu

Kolsuz refakatçi koltuğu, refakatçi koltukları arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kolsuz refakatçi koltukları, refakatçilerin rahatça dinlenme aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri ürünler arasında yer almaktadır. Kolsuz refakatçi koltukları ile ilgili detaylı bilgi almak ve ilgili örneklere göz atmak için Ofistim ile irtibat sağlayabilir ve web sitesi üzerinde yer alan örneklere göz atabilirsiniz.

Refakatçi Yatağı

Refakatçi yatağı, hastanelerde hasta yakınlarının yanında uzun bekleme süreleri gerçekleştiren refakatçilerin kullanımına sunulan yatak çeşitlerindendir. Refakatçi yatakları hakkında detaylı bilgi almak ve ilgili örnekleri incelemek için Ofistim ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilirsiniz.

Bilgi ve İletişim

Ofistim, dekorasyon, otel mobilyaları, hastane mobilyaları, okul mobilyaları gibi çok geniş bir ürün tasarlama ve imal etme yelpazesine sahiptir. Modern üretim otomasyon sistemlerini kullanarak geliştirdiği “hızlı üretim & teslimat” iddiasını koruyarak siparişlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Ofistim, kalitesinden %100 emin olacağınız bir firmadır. Hedefi hedefi ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi standardının gereklerini yerine getiren, diğer yönetim fonksiyonları ile birlikte planlanarak geliştirilen, müşteri ihtiyaçlarına cevap veren, etkili ve yeterli bir kalite sistemini kurmak, sürdürmek ve sürekli geliştirmek olan firma bu bağlamda müşterilerine en iyi hizmeti sunabilecek firmalar arasında önde gelmektedir. Ofistim ile ilgili daha detaylı bilgiler almak ve aradığınız kriterde mobilya çeşitlerini görmek için web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilir veya iletişim bilgileri üzerinden irtibat sağlayabilirsiniz.