Blog

Tekli Okul Sırası ve Okul Sıraları

Tekli Okul Sırası

Okulunuz için tekli okul sırası hakkında bilgi mi arıyorsunuz? Ofistim Mobilya Tasarımın sunduklarından başka bir yere bakmayın. Birçok farklı boyut, renk ve türde okul sıralarını düşük fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Covid 19’un bize getirmiş olduğu bugünün sınıfları, tekli okul sırası, bölmeli okul sıraları ve sosyal mesafeye uygun sıraları içermektedir. Ofistim Mobilya Tasarım olarak tekli okul sırası üretimi yapmakta ve Covid 19 önlemleri doğrultusunda yerleşim yapmaktayız. 

Tekli Okul Sırası

Her sınıf ve eğitim durumu için okul sıraları sunuyoruz. Tekli okul sırası, ikili okul sırası, bilgisayar masası, öğretmen masası, çizim masası, müzik masası, kütüphane ve öğrenci dolapları gibi geniş seçeneklerimiz mevcuttur.

Ofistim Mobilya, öğrenciler için sandalyelerin yanı sıra doğru boyutta sıralar sipariş etmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. En iyi mimarlar ile çalışarak öğrencilere uygun tasarımları üreterek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Okul sıraları sipariş etmek çok önemlidir ve yanıltıcı olabilir. Endişelenmeyin Ofistim Mobilya, çocukların yaşına ve çalışmanız gereken alana göre doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır. İlgilendiğiniz masalara hangi sandalyelerin uyacağına karar vermenize de yardımcı olabiliriz. Her sınıfa veya öğrenim ortamına mükemmel uyan okul sıralarımız mevcuttur.

Doğru Okul Sırası Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

İnşa etmeye çalıştığınız ortama uyacak çeşitli stiller, renkler, boyutlar ve türler sunuyoruz. İster etkileşimli bir öğrenme ortamı ister herkesin kendi alanına ihtiyaç duyduğu bir test ortamı olsun, doğru mobilyayı seçmenize yardımcı olabiliriz. Sadece çocuklar için okul sırası sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda rahatınız için öğretmen masaları ve ofis masaları da üretiyoruz. Sıralarımızın tamamı garantilidir, ancak dayanıklı yapısı sayesinde sınıfta yıllarca dayanacaktır.

Çeşitli okul sıraları sunmamıza rağmen, daha modern ve ortak çalışma masalarımızdan bazıları müşterilerimiz arasında en popüler olanıdır. Genellikle kütüphane ve ortak alanlar için kullandığımız Workstation çalışma masalarımız çok fazla tercih edilmektedir. Ortak çalışma masaları, grup boyutuna ve odadaki alana bağlı olarak birden fazla konfigürasyona izin verir. Gruplar için harikadırlar, ancak kişiselleştirilmiş çalışma ve testler için ayrılabilirler. Ama tekli okul sırası günümüzde en popüler kategoriye çoktan girmiş bulunmaktadır. Ayrıca tekli okul sırasının öğrenciler arasında odaklanmaya yardımcı olduğu da görülmektedir. 

Okul Mobilyaları kategorimizden tüm sınıf mobilya ihtiyaçlarınızı bulmanız mümkündür.  Ayrıca anahtar teslim okul projelerimiz de Ofistim Mobilya olarak halıdan perdeye her şeyi en ince ayrıntısına kadar bitirip teslim etmekteyiz. Sizlerin memnuniyeti Ofistim için her zaman değerli ve önemlidir.