Blog

Otel Mobilyaları Üreticileri

Otel Mobilyaları Üreticileri

Otel mobilyaları üreticileri, otellerin bütün mobilya ihtiyaçlarını üretmektedir. Otel mobilyaları şık dekorunun yanı sıra ergonomikte olmalıdır. Ofistim Mobilya, otel projelerinde anahtar teslimi gerçekleştirirken misafirlerin kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri ortamlar tasarlar.

Otel Mobilyaları ve Otel Odası Dekorasyonları

Otel odası dekorasyonları klasik, modern, lüks, tasarım gibi dekorasyonlarla müşterilerine en iyiyi sunmayı hedefler. Ofistim mobilya tasarım olarak projeye ve mekâna göre mobilyalar farklı ölçü ve renklerde üretilmektedir. Otel işletmelerine özellikle de üst sınıf otellere yönelik doğru mobilyaların seçilmesi, müşteriler tarafından aranan lüks, samimi ve zengin bir ortam yaratmak için önemli bir unsurdur. Otel mobilyaları üreticileri uygun mobilya trendlerine sahip mobilyalar üretmelidir.

Otel denilince akla lobiler, resepsiyon alanları, bar gibi birçok alan gelmektedir. Bu alanlara yerleştirilen canlı renkte bir koltuk tasarım bir sehpa veya mobilyalarda kullanılan farklı kumaşlar mekânı zengin ve gösterişli hale getirebilir. Otel mobilyası üreten firmalar özellikle tasarım mobilya üretmeyi tercih ederler.

Otellerde muhteşem bir ambiyansı yakalamak için doğal ahşap, metal, dolgulu deri veya tasarım cam mobilyalar kullanılabilir. Genellikle butik otel mobilyaları büyük otellere göre daha minimal mobilyalar tercih ederler.

Butik Otel Mobilyaları

Butik otel mobilyaları seçmiş olduğunuz mobilyalar ile modern veya klasik bir görünüme sahip olabilir. Dekorasyon ve mobilya müşterilere ilham vermeli ve aynı zamanda konforu da sağlamalıdır.  Otel mobilyası üreten firmalar masif ahşap, gösterişli kumaşlar gibi asil malzemelerden ilham alırlar.

Butik otel mobilyaları için vazgeçilmez şeyler arasında yeterli aydınlatma ve aynalar bulunmaktadır. Bir otel için aydınlatma en önemli unsurdur ayrıca aynalarda lüks bir dokunuş katmaktadır.

Otel mobilya imalatçıları aynalar, bagaj rafları, lambalar gibi dekoratif objelerin üretimini de yapmaktadır.

Oteller için boya duvar kâğıdı, perde seçimi alanı yumuşatmalı ve müşterilere yüksek kalitede memnuniyet vermelidir.

Otel Mobilyası Üreten Firmalar

Otel mobilyaları üreticileri genellikle yüksek kaliteli mobilyalar üreten firmalardır. Otel mobilyaları İstanbul gibi büyük şehirlerde daha çok rağbet görmektedir. Profesyonel bir müşteri otel tasarımında gerekli samimiyeti ve rahatlığı görmektedir. Bu yüzden otel mobilya imalatçıları bunu bilerek mobilya tasarlamakta ve maksimum seviye de müşteri memnuniyetine önem vermektedirler.

Mobilya seçimlerinin renk tonu bile müşterileri etkilemekte, seçilen renkler otel tasarımında klasik ya da modern görünümü sağlamaktadır. İş odaklı müşteriler için toplantı masaları ile bir çalışma ortamı yaratılabilmektedir.

Ofistim Mobilya Tasarım olarak sizlere en iyi otel mobilyaları üretimi yapmakta ve anahtar teslim projelerimizle müşterilerimize kaliteyi yaşatmaktayız…