Blog

Otel Mobilyaları

Otel Oda Mobilyaları

Otel mobilyaları, otellerin dekorasyonlarını yaparken en çok ihtiyaç duydukları ürünlerin başında gelmektedir. Otel mobilyaları, bir otelin niteliğinin belirlenmesinde, konforlu olmasında, müşteri memnuniyetini ve özellikle müşterinin ilk izlenimini kazanmasında çok büyük ve etkileyici payı olan ürünlerdir. Kaliteli otel mobilyaları otellerdeki müşterilerin ilk dikkatini çeken hususlardandır ve bu tespit müşteriler arasında yapılan anket sonuçlarıyla belirlenmiştir.

Otelde kullanılacak dekorasyon tarzının belirlenmesi ve bu tarz ile süreklilik sağlayabilecek nitelikte otel oda mobilyalarının doğru bir şekilde konumlandırılmış olmaları büyük önem taşımaktadır. Doğru dekorasyon stiline uygun doğru otel oda mobilyaları seçilmiş dahi olsa yanlış bir şekilde konumlandırıldıkları takdirde özelliklerini yitirebilmektedirler. Otel oda mobilyalarının tüm fonksiyonlarının kullanılabilir olup olmaması da müşteriler tarafından sıklıkla gözetilen noktalardan biri olduğundan bu da dikkat edilmesi gereken bir husustur. Otel oda mobilyalarında fonksiyonellik ve doğru dekorasyon tarzlarına uygun doğru mobilyaların seçilmesi için Ofistim ile iletişime geçebilirsiniz.

Butik Otel Mobilyaları

Butik otel mobilyalarının , kendilerine has bir konseptleri ve bu konseptler doğrultusunda geliştirilmiş dekorasyon tarzları olan butik otellerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarımları yapılan ve imal edilen ürünlerdir. Butik otel mobilyalarının , genel otel konseptlerinden ziyade daha az müşteriye hizmet veren butik oteller için onların otellerinde anlatmak istedikleri tarzı ve fikri en iyi şekilde gözler önüne serecek boyutta tasarımcılar tarafından tasarlanırlar. Bu nedenle butik otelinize en uygun mobilyayı Ofistim`de ararken hiç zorluk çekmezsiniz. Ofistim`in şık, özgün, konforlu ve uzun ömürşü butik otel mobilyalarına ve butik otel mobilyalarının daha fazla çeşidine ulaşmak için Ofistim ile irtibat sağlayabilir ve web sitesi üzerinde yer alan örneklere göz atabilirsiniz.

Otel Odası Tasarımları

Otel odası tasarımları, otel odalarında anlatılmak istenen ve otelin geneli ile bütünlük içerisinde olması gereken otel stillerini yansıtan en önemli ölçütlerdir. Otel odaları tasarlanırken otelin genelinden bağımsız bir şekilde düşünülemez. Bu nedenle otel bütünlük sağlanması açısından uyumlu mobilyalar seçilerek en uygun şekilde konumlandırılmalı ve stillerin devamlılığı sağlanmalıdır. Otel odası tasarımları farklı dekorasyon stili seçimlerine uygun bir şekilde gerçekleştirilebilir. Otel odası tasarımları ile ilgili detaylı bilgi almak için Ofistim ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Otel Dekorasyon Malzemeleri

Otel dekorasyon malzemeleri, otellerde kullanılacak olan dekorasyon stiline ve bu dekorasyon stilinin gerçekleştirilmesi için gereken işlemlere bağlı olarak değişebilmektedir. Bir otelin dekorasyonunda oda mobilyaları son derece büyük bir önem taşımaktadır. Otel dekorasyon malzemeleri hakkında detaylı bilgi almak için Ofistim ile iletişime geçebilirsiniz.

Otel Mobilyaları Üreticileri

Otel mobilyalarının tasarım ve imalini gerçekleştirmektedir.

Otel Odası Dekorasyonu Fiyatları

Otel odası dekorasyonu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Ofistim ile iletişime geçebilirsiniz.

Otel Mobilyaları Fiyatları

Otel mobilyalarının fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Ofistim ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Bilgi ve İletişim

Ofistim, dekorasyon, otel mobilyalarının , hastane mobilyaları, okul mobilyalarının gibi çok geniş bir ürün tasarlama ve imal etme yelpazesine sahiptir. Modern üretim otomasyon sistemlerini kullanarak geliştirdiği “hızlı üretim & teslimat” iddiasını koruyarak siparişlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Ofistim, kalitesinden %100 emin olacağınız bir firmadır. Hedefi hedefi ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi standardının gereklerini yerine getiren, diğer yönetim fonksiyonları ile birlikte planlanarak geliştirilen, müşteri ihtiyaçlarına cevap veren, etkili ve yeterli bir kalite sistemini kurmak, sürdürmek ve sürekli geliştirmek olan firma bu bağlamda müşterilerine en iyi hizmeti sunabilecek firmalar arasında önde gelmektedir. Ofistim ile ilgili daha detaylı bilgiler almak ve aradığınız kriterde mobilya çeşitlerini görmek için web sitesi üzerinde gezintiye çıkabilir veya iletişim bilgileri üzerinden irtibat sağlayabilirsiniz.