Ürünler

Depolama Sistemleri

Metal Arşiv Dolapları

Hastane Mobilyası

Okul Mobilyaları

İletişim Bilgileri

Muayenehane Dekorasyon

Doktor Muayenehane Dekorasyonu

Muayenehane Dekorasyon, muayenehanelerde uygulanmakta olan dekorasyon anlayışlarını tanımlamaktadır. Son dönemlerde uygulanmakta olan muayenehane dekorasyonlarına göz atıldığında sakin ve dingin, şık ve konforlu kombinasyonlar göze çarpan unsurlardır. Muayenehanelerde genel olarak minimalizm anlayışlı dekorasyonlar benimsenmekte ve uygulanmaktadır. Bu bağlamda az ürün kullanılması, sakin renk tonları tercih edilmesi, daha az aksesuar kullanılması gibi unsurlar ön plana çıkmaktadır. Muayenehane dekorasyonları yapılırken aydınlık ve sakin ortamlar oluşturulması, hastaların kendilerini rahat ve konforlu bir alanda hissedecekleri şekilde dizaynlar oluşturulması gerekmektedir.

Muayenehane dekorasyonları, hastaların psikolojik faktörleri göz önünde bulundurularak değerlendirilmekte ve tasarlanmaktadır. Bu bağlamda uygulanacak olan dekorasyon türünün seçilmesinde odanın kullanım amacı ve uygulanacak tedavi türü de önem taşımaktadır. Örneğin bir çocuk doktoru odası ile kardiyolog odası aynı dekorasyon stiline sahip olmamalıdır. Bu nedenle muayenehanelerin dekorasyon stilleri seçilmeden önce kullanım amaçları belirtilmeli ve bu bağlamda tasarımlar yapılmalıdır. Muayenehane dekorasyonları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Ofistim ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Bırak

Hakkımızda

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak , kendini sürekli geliştiren ve yenileyen , müşterilerinin yaşam tarzlarını farklılaştıran , müşteri memnuniyetini ön planda tutan , daha yaşanılır mekanlar için kaliteyi esas alarak , insan ve çevre dostu ürünle üreten , rakiplerinin örnek aldığı geleceğin ofislerine şekil veren bir dünya şirketi olmaktır.

 

Son Yazılar