Ürünler

Depolama Sistemleri

Metal Arşiv Dolapları

Hastane Mobilyası

Okul Mobilyaları

İletişim Bilgileri

[ hakkımızda ]

Ofistim yolculuğuna 2005’de çıktık…

‘Birlikte Hayal Edelim’ sloganıyla yola çıkan Ofistim Mobilya, proje, dekorasyon, ofis mobilyaları ve okul mobilyaları alanlarında faaliyet göstermektedir.

[ +]
MUTLU MÜŞTERİ
[ +]
YILLIK TECRÜBE
[ +]
UZMAN KADRO
[ +]
ÜRETİM TESİSİ

 

Hayalinizi gerçeğe dönüştürelim…

Ofistim Mobilya devlet kurumları da dahil olmak üzere, geniş kitlelere hitap etmektedir. Çalışmalarımız arasında; dekorasyon, otel mobilyaları, ofis mobilyaları, hastane mobilyaları ve okul mobilyaları gibi geniş tasarımlarımız yer almaktadır.
Çalışma dolapları, toplantı masaları, dolaplar, balkonlar, paneller, otel grupları, sehpalar, yataklar, VIP makam koltukları, kanepeler, bilgisayar masaları, eğitim ürünleri, metal ürünleri, kompakt arşiv sistemleri üreten Ofistim Mobilya, yurt dışı ve
Türkiye sektöründe çok sayıda kaliteli ve estetik ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Her bir ürün için garanti sertifikası bulundurmakla birlikte kaliteden asla taviz vermemektedir. Kalite sertifikası bulunan ürünlerimizi en üst
seviyeye taşımak adına AR-GE merkezimiz ile dünya standartlarında testlerden
geçirmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ön planda…

Ürün tasarımı yaparken estetiğe önem veren firmamız, kaliteden taviz vermeden hızlı ve seri olarak müşteri taleplerini karşılamaktadır. Kaliteden taviz vermeyen Ofistim, üretimden pazarlamaya kadar her aşamada hep en iyisi olmayı hedeflemektedir. Gücünü müşterisinden alan Ofistim, pazarlama sürecinde her zevke hitap edecek geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu güç ve inançla her geçen gün Türkiye ve dünya sektöründe dev adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.
Ofistim Mobilya, alışılmışın dışında modern çizgiler ile benzersiz tasarım ve hizmet kalitesi sunmaktadır. Bu hizmetlerini ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri talepleri doğrultusunda karşılamaktadır. Modern çizgilerin klasik dokunuşlarla dansını ortaya koyan Ofistim Mobilya, zarafetin öncüsü olarak ilk tercih edilen marka olmayı hak etmektedir. En büyük referansı, daha önce imzasını attığı projeler olan firmamız ile hayalini kurduğunuz her tasarıma ulaşmanız Ofistim ile mümkün.

[ KURUMSAL ]

Vizyonumuz & Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak , kendini sürekli geliştiren ve yenileyen , müşterilerinin yaşam tarzlarını farklılaştıran , müşteri memnuniyetini ön planda tutan , daha yaşanılır mekanlar için kaliteyi esas alarak , insan ve çevre dostu ürünle üreten , rakiplerinin örnek aldığı geleceğin ofislerine şekil veren bir dünya şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Sunmuş olduğu hizmetlerin başarısıyla asla yetinmeyen , değişen ihtiyaçları farkında olarak , esnek yapısı gelişen teknolojisiyle , bilgi-çözüm üreten , müşterilerinin yaşamlarına değer katan ve onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayan bir dünya markası olmaktır.

VİZYONUMUZ

Dürüstlük
Saygı
Sürekli Gelişim
Değişim Yöntemi
Kalite
Çalışanlarımız
Ekip Çalışması
Sosyal Sorumluluk
Müşteri Memnuniyeti
Yaratıcılık, Yenilikçilik ve Mükemmeliyet

Değerlerimiz