Blog

Fransa Okul Mobilyaları Üreticileri

Fransa okul mobilyaları üreticileri, öğrenme müfredatının yaygın olarak benimsenmesi kaynaklı olarak ürünlerini sunmaktadır. Ayrıca. 21. yüzyılda sınıflar bunu desteklemelidir çünkü yakın gelecekte eğitimin baskın modeli olacaktır.

İşbirlikçi öğrenme, geleneksel yöntemlerden iki temel yönden farklıdır. İlk olarak, iş birliğine dayalı öğrenme öğrenci merkezlidir ve öğrenciyi öğrenme sürecinde aktif bir katılımcı olmaya teşvik eder. İkincisi, işbirlikçi öğrenme, açık uçlu problemleri çözme veya bir rapordan, bir posterden veya bir videodan herhangi bir şey olabilecek bir tür “ürün” yaratma etrafında döner. Bu projeler öğrencilere en geniş öğrenme becerilerini geliştirme fırsatı verir.

Sınıf öğrenciye ne tür konuşulmamış bir mesaj gönderir? Bununla birlikte sınıf mobilyalarının şekil ve renklerinin ortamı sıcak, teşvik edici ve öğrenci için ilgi çekici hale getirmede uzun bir yol kat ettiğini gördük. Ayrıca sınıf mobilyaları, öğrenci ve okul arasında fiziksel bir temas noktasıdır.

Fransa okul mobilyaları üreticileri

Fransa Okul Mobilyaları Ne işe Yarar?

Okullar zaman zaman doğru eğitim standartlarını karşıladıklarından emin olmak için müfredatlarını günceller. Ancak öğrencilerin fiziksel rahatlığı söz konusu olduğunda çok fazla dikkate almıyorlar. Bir çocuğun günde 8-9 saatini masa başında geçirdiği düşünüldüğünde, okul mobilyası konusunun ele alınması ve tartışılmasının tam zamanıdır. Fransa okul mobilyaları üreticileri bu alanda profesyonel hizmet sağlamaktadır. Çoğumuz, geleneksel sınıf mobilyalarının olduğu okullarda okuduk; ahşap sıralar ve ağır ve hareket etmesi neredeyse imkânsız koltuklar. Mobilya gibi göze çarpmayan bir şeyin bir öğrencinin başarısını etkileyebileceğini bir an bile düşünmedik.

Bir çocuğun ne kadar ve ne kadar iyi öğrendiğini belirlemede hayati bir rol oynadıkları ortaya çıktı. Şu anda öğrencilerin yaklaşık %83’ü boylarına uygun olmayan bir masa ve sandalyede oturuyor. Sonuç olarak, eldeki konudan dikkatleri dağılır ve bu da performanslarını etkiler. Eğitimciler, doğru okul mobilyalarını seçerek öğrencinin zihninin doğru yolda kalmasını sağlayabilir. Bu, performansı büyük ölçüde artırır ve başarıya yol açar.

Fransa Okul Mobilyalarının Önemi

Doğru oturma düzeninin önemli olmasının diğer nedenleri: Uzun süre rahatsız edici sert sandalye veya masalarda oturmak çocuğu rahatsız eder. Sonuç olarak, odaklarını kaybetmeye başlarlar.

Yanlış tasarlanmış mobilyalar da özellikle boyun ve sırtta vücut ağrılarına neden olur. Bu ağrılar yine öğrencinin dikkatini dağıtır ve öğretilen konuya konsantre olmasını engeller.

Geleneksel sıralar ve sıralar aynı ölçülerde gelir, ancak bir sınıftaki öğrencilerin vücut yapıları ve boyları farklıdır. Bu, fiziksel gelişim çocuktan çocuğa değiştiğinden, bir sınıftaki tüm öğrencilere tek tip oturma düzeninin uymadığı anlamına gelir. Bir çocuk kendisine uymayan bir sıraya oturduğunda öğretmene konsantre olmak zorlaşır. Fransa okul mobilyaları üreticileri profesyonel ürün tasarımları yapmaktadır.

Fransa Okul Mobilyaları Nerelerde Kullanılır

Bir öğrenci odağını kaybettiğinde, rahatsız olduğunda veya öğretilen materyale konsantre olamadığında, çalışmalarında geri kalırlar. Bu nedenle her okul için doğru sınıf mobilyaları çok önemlidir. Okullar için ergonomik koltukların faydalarından bazıları şunlardır: Vücut geliştirmek için kritik bir şey olan sağlıklı bir duruşu teşvik eder, Konsantrasyon için önemli bir unsur olan aşırı kıpırdamayı önler, doğru oturma pozisyonunu sağlar ve sırtlar sandalye tarafından desteklenir ve ayaklar yere sıkıca basar, Vücudun sağlıklı hareket etmesini sağlar, öğrencinin rahatlığı için gerekli bir özelliktir. Fransa okul mobilyaları üreticileri nelere dikkat eder?

Kısacası, sınıflarınızı doğru mobilyalarla donatarak öğrenciye daha fazla esneklik, hareket sağlar ve dikkat dağınıklığı olasılığını azaltırsınız. Sonuç olarak, ergonomik oturma, aktif öğrenmeyi kolaylaştırır ve çocukları başarıya giden yola sokar.

Fransa Okul Mobilyaları Nasıl Üretilir?

Fransa okul mobilyaları üreticilerinin tasarımları ile okul mobilyaları oturuşu rahat hale getirir. Öğrencilerin hareketsiz oturup saatlerce öğrenmelerinin beklendiği bir zaman vardı. Bu öğretme tarzı artık modası geçmiş oldu. Bugünün öğrencileri en iyi aktif öğreniyor. Bu hem öğretmenin hem de alanın aktif olarak meşgul olması gerektiği anlamına gelir. Bunun mümkün olması için koltukların yeni standartlara uyum sağlaması gerekiyor.

Bu nedenle, doğru sınıf düzeni için ilk en iyi uygulama, esnek oturma düzeni kullanmaktır. Burada esneklik, işlevsellik anlamındadır. Diğer bir deyişle, Fransa okul mobilyaları üreticilerinin tasarladığı okul sandalye ve sıraları uzun süre dayanacak kadar sağlam olmalı, aynı zamanda öğrencilerin onları hareket ettirebilecek kadar hafif olmalıdır. Bu, çocukların müfredatı tamamlayacak ve öğrenmeyi katılımcı hale getirecek şekilde sandalyeler düzenlemesini sağlayacaktır.

Okul Mobilyaları Üreticileri İle Hareket Özgürlüğü Sağlayın

Öğrencilere hafif hareketler yapma özgürlüğü veren mobilyaların kullanılması, kıpırdamaya doğru yönlendirilen enerjiyi yakmaya yardımcı olur. Sonuç olarak, çalışmalarına daha iyi odaklanırlar. Etkili bir şekilde, daha çok şey öğrenirler ve kötü davranışlarda bulunma olasılıkları daha düşüktür. Bir öğrencinin öğrenmesinde çok önemli bir rol oynadığı düşünüldüğünde, bu eğitimciler için çok büyük bir hatadır.

Unutmayın, sınıfınız için doğru mobilyayı almak çok fazla zaman almaz. Basit adımlar ve aktif öğrenmeye yardımcı olan ve kolaylaştıran doğru koltuğu kolayca bulabilirsiniz. Her zamanki gibi tek beden modelleri yerine bu yıl uygun okul mobilyalarına yatırım yapmak için bu makalede bahsedilen en iyi uygulamaları kullanın.

Tek yapmanız gereken normal sınıf düzeninin ötesinde düşünmektir ve akademik kurumunuzdaki her çocuğun ihtiyaçlarını karşılayan bir ortam oluşturabilirsiniz. Bu nedenle, her öğrencinin hayatta başarılı olmak için gerekli tüm araçlarla donatıldığından emin olun.

Fransa Okul Mobilyaları Üreticileri Hangi Malzemeleri Kullanır?

Fransa okul mobilyaları üreticileri, öğrencinin sınıfta fiziksel rahatlığı, çoğu zaman ihmal edilen ve konuşulması gereken bir konu olduğundan ürünleri rahatlık odaklı tasarlar. Çocuklar her gün masa başında 9 saat kadar vakit geçiriyor ve yaklaşık %83’ü boylarına uygun olmayan masa ve sandalyelerde oturuyor. Bu nedenle, sınıf ergonomisi öğrenme ortamında önemli bir rol oynar.

Eğitim kurumları, yeni Eğitim standartlarını karşılamak için müfredatlarını ve pedagojilerini düzenli olarak günceller. Ancak bir öğrenme ortamının en önemli unsurlarından biri olan sınıf içi ergonomiye, yani oturma düzenine, sıra ve sandalyelere pek dikkat etmezler. Sınıf mobilyaları çocuklara uygun olmalı, harekete izin vermeli ve dolayısıyla her zaman iyi bir duruşu teşvik etmelidir. Hareket, oturmada önemli bir rol oynar. Tüm bu faktörlerin öğrencilerin öğrenmesi üzerinde büyük etkisi vardır ve doğru yapılırsa performanslarını büyük ölçüde artırabilir.

Örneğin bugün bile birçok sınıfta öğrenciler boylarına ve vücut yapılarına uygun olmayan geleneksel ahşap sıra ve sıralara oturmaktadırlar. Çocuklar aynı yaş grubundan olmalarına rağmen fiziksel gelişimleri birbirinden farklıdır ve bu nedenle ortak bir sıra veya sıra hepsine uymayabilir. Fransa okul mobilyaları üreticileri tarafından kötü üretilmiş, vücut ağrısına (özellikle sırt ve boyun) yol açabilir ve bu da öğrencinin dikkatini sınıfta konsantre olmaktan alıkoyar.

Özellikle genç bedenler hızla geliştiğinden, sınıftaki oturma düzeni sağlıklı bir duruşu desteklemelidir. Ayrıca kıpırdanmayı da azaltmalıdır. İdeal olarak, öğrenciler ayakları yere sağlam bir şekilde ve sırtları sandalyelerine dayalı olarak oturmalıdır.

Profesyonel Fransa Okul Mobilyaları Üreticileri

Uzun süredir Ofistim, Fransa eğitim endüstrisine, okul sıralarından okul sıralarına, yemek mobilyası ve depolama çözümlerine kadar çok çeşitli sınıf işlevlerini yerine getiren özel mobilya çözümleri sunmaktadır.

Fransa okul mobilyaları üreticileri arasında olan Ofistim tarafından üretilen eğitim mobilyası satın aldığınızda, uygun maliyetli, işlevsel oturma, masa ve depolama ekipmanı ihtiyacını anlayan Fransa’nın önde gelen okul mobilyası tedarikçilerinden biriyle bir ortaklığa giriyorsunuz.