Ürünler

Depolama Sistemleri

Metal Arşiv Dolapları

Hastane Mobilyası

Okul Mobilyaları

İletişim Bilgileri

Çalışma koltukları

Ofislerin ve çalışma odalarının vazgeçilmez parçalarından olan çalışma koltukları birbirinden farklı tasarımları ile her zevke hitap ediyor. Sabahtan akşama kadar bilgisayar başında çalışma hayatı sürenler  iyi bilirler ki, en az ayakta kalmak kadar yorucudur gün boyu sandalyeye bağlı kalmak. Kişiye özel ve rahat koltuklar olmaması halinde farklı sağlık sorunları bile ortaya çıkar. Bu nedenler ister evinizde frealanse çalışıyor olun, isterse ofis ortamında çalışın rahat ve konforlu çalışma koltukları tercih etmeniz sizin için en doğru seçim olacaktır.

Ofis çalışanlarının konforu elbette çalışma verimine katkı sağlayacaktır. Bu nedenle bir iş yerinde ilk olarak rahatlığa ve sağlık açısından uygun olan koltuklar tercih edilmelidir. Ofis çalışma koltukları kendi içerisinde pek çok model ve özellik ile beklentilerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Çalışma koltukları genellikle kişinin boyuna göre ayarlanabilir pedalı ile istenen ebatta kullanılma imkanı sunmaktadır. Genel olarak en çok tercih edilen model sekreter tipi koltuklar olsa da, talepler doğrultusunda farklı modeller üretilmeye devam edilmektedir. Oyuncu koltukları ve bilgisayar koltukları arasında her geçen gün yeni modeller ile konforun derecesi bir kat daha artmaya devam ediyor.

Çalışma Sandalyeleri

Yalnızca rahatlık değil aynı zamanda renk ve tasarım olarak da farklı seçenekler görmekteyiz. Eskisi gibi sadece siyah çalışma koltuklarının aksine, her renkten koltuk üretimi ile ofislere ve çalışma odaları hareketlendi. Bu durum özellikle seçici ve kişiye özel tasarım tercih edenler için ideal oldu. Renk seçeneğinin yanında aynı zamanda kullanılan dış yüzey de farklılık göstermektedir. Kimisinde deri kullanılırken , kimilerinde ise kumaş tercih edilmektedir.

Sizler de gün içerisinde vaktinizi bilgisayar başında geçiriyorsanız ya da gün boyu oturarak çalışmak zorunda olduğunuz bir işe sahipseniz, çalışma koltukları sizin için ideal bir seçim olacaktır.

Türkiye’nin ofis mobilyası konusundaki öncü ismi olan OFİSTİM , en kullanışlı ve en rahat çalışma koltuğu modellerini sizlere sunmaktadır. Zengin ürün yelpazesi arasından ihtiyacınıza uygun olan koltuğu seçerek, çalışma saatlerinizi maksimum konfor ile geçirebilirsiniz. Hayalinizdeki konforlu çalışma ortamı için kendinize en uygun olan çalışma koltuğunu seçin. Çünkü siz buna değersiniz…

Yorum Bırak