Ürünler

Depolama Sistemleri

Metal Arşiv Dolapları

Hastane Mobilyası

Okul Mobilyaları

İletişim Bilgileri

مقابلة BEGIKAD

Begikad

Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?

Tuncay Kaya. Ofistim Mobilya Tasarım firmasının kurucusu ve Genel Müdürü’yüm. 1983 Niğde doğumluyum.

Firmanız ve yaptığınız işle ilgili bilgi alabilir miyiz?

Ofis mobilyaları alanında uzun yıllara dayanan, satıştan başlayıp yöneticiliğe uzanan tecrübelerim oldu. Bu tecrübeleri kendi firmamı kurarak değerlendirmeyi hayâl ediyordum. Çocukluk arkadaşım, can yoldaşım Seyfullah Kara ile bir gün “artık zamanı” dedik ve Ofistim Mobilya Tasarım şirketini kurduk. İki ortak olarak firmamızı sektörün beklentilerini göz önünde bulundurarak kurguladık. Firmamızın kısa sürede sektörün önde gelen, güvenilir firmalarından birisi olmasında ticarî tecrübemiz ve dürüstlüğümüz etkili oldu diye düşünüyorum. Kısa sürede çok güzel projelere imza attık. Bu süreçte, en büyük destekçimiz ailelerimiz ve bize güvenen arkadaşlarımız oldu.

Yaptığınız işle ilgili sizi heycanlandıran şey nedir?

Müşterinin talebini doğru değerlendirmek, talebe uygun tasarımı maksimum kalite ve makul fiyatla, zamanında müşteriye sunabilmek bizim için çok önemli. Ofistim imzası taşıyan bir ofis, ilk bakışta göze çarpan kalitesiyle farklılığını ortaya koyabilmeli. Geriye dönüp baktığımızda iyi iş ortaya koyduğumuzdan emin olmalıyız, doğru iş yaptığımızı bilerek içimiz rahat olmalı. Tamamladığımız her bir proje yeni projeler için birer referanstır. Bu nedenle her bir projemiz için tüm süreçlerde özenle, titizlikle hareket ediyoruz. Tüm bunlar müşteri memnuniyetine doğrudan yansıyor. Firmamızın sloganı en başından beri “Birlikte Hayâl Edelim”. Biz müşterimizle birlikte hayâl etmeyi ve bu hayâli birlikte gerçekleştirmeyi seviyoruz.

BEGİKAD ile tanışma hikâyenizi öğrenebilir miyiz?

Çocukluğumdan beri koyu bir Beşiktaşlıyım. Bir gün arkadaşım beni bir baloya davet etti. Gitmiş olduğum baloda BEGİKAD Başkanı ve yöneticileri ile tanıştım. O kadar sıcak kanlı ve güzel bir aile ki BEGİKAD, beni de bu sıcak ortamın içine çekti.

BEGİKAD’lı olmak?

BEGİKAD’lı olmak gerçekten çok büyük bir ayrıcalık. Kocaman bir aile içinde insan kendini güvende hissediyor. Buradan BEGİKAD ailesine kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum.

Beşiktaşlılık ve Beşiktaşlı olmak sizin için ne anlam taşıyor?

İşyerinde, arabada, evde, yürürken ya da siyah beyaz renkleri her gördüğünüzde içinizde, kalbinizin tam orta yerinde incecik bir sızıyla karışık, tarifsiz mutlulukları yaşatan duygu… VODAFONE Stadı’nın yanından geçerken “sen bizim her şeyimizsin” dedirten kutsal sevgi. Taraftar gibi taraftar olmak, renklerle, tarihle ve gelecekle bir bütün olmak. Adalet duygusu ve dürüstlük gibi erdemleri yürekten benimsemek ve bu erdemleri küçücük yaşınızda karakterinize yerleştiren muhteşem sevgi.

Biliyoruz ki bizler için hayat Beşiktaş, Beşiktaş ise hayattır.

Beşiktaş’a gönlünüzü nasıl kaptırdığınızı öğrenebilir miyiz?

Herkesin özel bir anı vardır eminiz ki…

Küçük yaşlarda herkesin rol-model aldığı biri vardır hayatında.

Ben de beş altı yaşlarımdayken benden 6 yaş büyük olan dayımı örnek alıyordum. O da koyu bir Beşiktaş taraftarıydı . İşte benim de Beşiktaş aşkım dayımla başladı ve gün geçtikçe büyüdü. Son olarak da BEGİKAD‘la daha da büyüdü. Tüm Beşiktaş taraftarına ve BEGİKAD ailesine sevgi ve selâmlarımı iletiyorum.

اترك تعليقا